FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli Twoje zamówienie zostanie złożone do godziny 12:00, wysyłka zostanie nadana w tym samym dniu i zostanie doręczona do 2 dni roboczych.
Tak, nasi klienci mają do 14 dni roboczych na zwrócenie towaru bez podania przyczyny, ale towar musi być w takim stanie jakim został dostarczony. Opłatę za przesyłkę zwrotną ponosi kupujący.
Prawdopodobnie w takim przypadku mikrofon został wyłączony. W celu włączenia go połącz się telefonem z aplikacją DDPai App, a następnie wejdź w ustawienia wideorejstratora i włącz funkcję “nagrywaj dźwięk podczas jazdy”.
1. Sprawdź, czy w sieci WiFi telefonu komórkowego włączona jest funkcja „inteligentnego łączenia z siecią”. Jeśli jest włączona to wyłącz ją;
2. Aby połączyć telefon z rejestratorem, wejdź w ustawienia WiFi, a następnie po odnalezieniu nazwy rejestratora wpisz hasło. Domyślne hasło to 1234567890;
3. Najlepiej będzie kiedy z połączenia między rejestratorem używany jest tylko jeden telefon. W przypadku większej ilości należy je łączyć z odstępem 1 minuty;
4. W przypadku kiedy wciąż nie możesz się połączyć z rejestratorem, skontaktuj się z nami.
1. Upewnij się, że przed soczewką nie ma przeszkód, a dodatkowo możesz przetrzeć szybę, żeby pozbyć się smug;
2. Użyj karty pamięci o dużej szybkości odczytu oraz zapisu, ponieważ może to wpłynąć na jakość odtwarzania wideo;
3. Zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji;
4. Jeżeli wciąż występuję problem z jakością nagrania, napisz do nas oraz prześlij film do analizy.
Dla telefonów iPhone: IOS7.0 oraz nowsze wersje lub telefon iPhone 4S i nowsze, niższe wersje nie obsługują najnowszej aplikacji;
Dla telefonów z systemem Android: obsługuje telefony komórkowe powyżej Android 4.0, niższe wersje nie obsługują najnowszej aplikacji.
1. Sprawdź czy karta Micro SD nie jest używana od dłuższego czasu. Zalecane jest sformatowanie karty po pewnym czasie nagrywania, a dodatkowo karta powinna zawierać wysoką szybkość zapisu;
2. Sprawdź czy wideo odtwarzane na komputerze zacina się. Jeśli tak to występuję problem z kartą i należy ją wymienić.
Po podłączeniu aplikacji z wideorejestratorem, przejdź do ustawień i wybierz zmień nazwę oraz hasło rejestratora. W tym miejscu możesz zmodyfikować ustawienia na takie jakie chcesz. Należy pamiętać, że przy ponownym połączeniu należy wpisać takie dane jakie zostały ustawione.
1. Odległość pomiędzy telefonem komórkowym, a rejestratorem nie powinna być większa niż 5 metrów;
Nie, ponieważ kamera rejestruje automatycznie wideo po uruchomieniu samochodu, bez konieczności łączenia się z telefonem. Po połączeniu się z aplikacją możemy przeglądać, odtwarzać i pobierać nagrane fragmenty.
Skorzystaj z najnowszej wersji aplikacji DDPAI w sklepie google. W innym przypadku może być to spowodowane przez uszkodzoną kartę SD i należy ją wymienić.
W przypadku jeżeli kamera samochodowa przejdzie w stan czuwania na dłużej niż 15 minut, wideorejestrator DDPAI przejdzie w tryb parkowania. W tym trybie jest możliwość nagrywania normalnego (30 klatek na sekundę) lub nagrywania poklatkowego (1 klatka na sekundę)
Jest to normalny proces podczas kiedy rejestrator nagrywa wysokiej rozdzielczości wideo na kartę pamięci i nie powinno być niczym niepokojącym. Normalna temperatura pracy wideorejstratora wynosi do 70 stopni podczas pracy. Wszystkie produkty zostały przetestowane pod tym kątem i nie powinny stanowić zagrożenia dla bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku kiedy temperatura wydawałaby się zbyt wysoka i mogłoby wystąpić ryzyko poparzenia lub brak możliwości przyłożenia ręki do rejestratora, niezwłocznie odłącz kamerę samochodową od zasilania.
Można tak zrobić pod warunkiem, że aplikacja na każdym telefonie jesteśmy zalogowani do tego samego konta w aplikacji DDPai App.
Aktualizacje rejestratora możemy wykonać za pomocą aplikacji DDPai lub przy pomocy karty pamięci W przypadku kiedy wystąpi automatyczna aktualizacja oprogramowania na telefonie to nie odłączaj kamery samochodowej od zasilania oraz telefonu komórkowego od internetu.
Po połączeniu się aplikacją z rejestratorem wejdź do ustawień, a następnie przejdź do interfejsu ustawień rejestratora. Na rozwijanej liście znajdzie się cztery możliwości ustawienia czułości na kolizję: wysoka, średnia, niska oraz wyłączona. Wybierz odpowiednią opcję dostosowaną do Twoich potrzeb.
Po podłączeniu aplikacji DDPai, wejdź do ustawień rejestratora, a następnie wybierz żądaną rozdzielczość w jakim będzie nagrywane wideo.
Można to zrobić na dwa sposoby:
1. Jeżeli jesteś połączony aplikacją z rejestratorem to przejdź do ustawień, a następnie wybierz fragment z listy, który Ciebie interesuję i wybierz Download;
2. Możesz połączyć się kablem od komputera z rejestratorem i wybrać interesujące nagranie.
Karta o pojemności 16GB może zapewnić miejsce na nagrania o długości 7 godzin w rozdzielczości Full HD, a następnie najstarsze nagrania będą nadpisywane przez nowe.
1. Jeżeli wideorejstrator posiada wbudowaną kartę pamięci to należy pominąć ten krok w innym wypadku należy włożyć kartę do rejestratora;
2. Włącz rejestrator;
3. Połącz się telefonem z rejestratorem za pomocą Wi-Fi, a następnie włącz aplikację DDPai. Po przejściu w ustawienia oraz ustawienia nagrywania w prawym górnym rogu znajdziemy formatuj. Należy wybrać tę opcję i zostawić rejestrator podłączony do momentu kiedy zostanie wyświetlony komunikat “formatowanie powiodło się”.
Rejestrator DDPai nagrywa w pętli to znaczy jeżeli karta pamięci zaczyna zapełniać się to w takim wypadku nowe nagranie zostanie automatycznie nadpisane na najwcześniejszym wideo.
Wideorejestrator DDPai obsługuje karty Micro SD od 16GB do 128GB. W przypadku karty o pojemności 64GB i więcej, można je używać tylko po sformatowaniu za pomocą aplikacji DDPai.